Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 40 x 40 cm, rámováno, datováno 1994, signováno vpravo dole Kanyza 94. Malíř a herec. Věnoval se malířství, grafice a keramice. Samostatně vystavuje od roku 1977. Je členem výtvarné skupiny Tolerance 95. Autor viz Ch 5/88.